Prof. Zdzisław Krasnodębski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Krasnodębski w PE: „Wybory w Polsce odbyły się niezgodnie ze standardami, które przyjmuje UE”

EKR na wniosek PiS złożyło w Parlamencie Europejskim wniosek o przyjrzenie się procesowi wyborczemu w Polsce. Wniosek został przedstawiony przez prof. Zdzisława Krasnodębskiego. Platforma Obywatelska zablokowała wniosek. Jan Olbrycht stwierdził na forum PE, że awaria systemu informatycznego jest naszą wewnętrzną sprawą! Wniosek przepadł w głosowaniu!

– Proszę o włączenie do obrad rażących nieprawidłowości w wyborach samorządowych w Polsce i związanym z tym zagrożeniem dla demokracji, które jest największe od 1989 roku. Wnioskuję o oświadczenie KE w tej sprawie połączone z debatą— powiedział na wstępie w Parlamencie Europejskim europoseł PiS.

– Wybory w Polsce odbyły się niezgodnie ze standardami, które przyjmuje Unia Europejska. W czasie procesu wyborczego miały miejsce różne wydarzenia wskazujące na jego nieprawidłowy przebieg – dodał europoseł.

Całość artykułu dostępna na: http://wpolityce.pl/polityka/223375-prof-krasnodebski-w-pe-wybory-w-polsce-odbyly-sie-niezgodnie-ze-standardami-ktore-przyjmuje-ue

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia