Prof. Zdzisław Krasnodębski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Walec krytyki rozjeżdża Tuska. „Opadł cały wdzięk, którym posługiwał się w Polsce”

Przygotowany przez Donalda Tuska, na szczyt Unii Europejskiej, dokument spotkał się z falą miażdżącej krytyki. Zaskoczony nie jest nim jednak prof. Zdzisław Krasnodębski. – Myślę, że to rozczarowanie wynika trochę z nadmiernie rozbudzonego oczekiwania, co do roli Donalda Tuska, natomiast on stara się być bardzo ostrożny – mówi portalowi niezalezna.pl europoseł PiS.
 
W zgodnej opinii unijnych dyplomatów, przygotowany przez Tuska dokument jest słaby. Liczący zaledwie cztery strony, mało merytoryczny i eksperci nie pozostawiają na nim suchej nitki, podobnie jak na jego autorze.
 
– Dokument jest niezwykle powściągliwy, bardzo krótki i ogólnikowy. Myślę, że to rozczarowanie wynika trochę z nadmiernie rozbudzonego oczekiwania, co do roli Donalda Tuska, natomiast on stara się być bardzo ostrożny – uważa prof. Zdzisław Krasnodębski. – Ta pierwsza konferencja prasowa, podczas której nie chciał rozmawiać z dziennikarzami i ten bardzo lakoniczny dokument pokazują, że stara się być niezmiernie ostrożny. To jest też pewnie trochę onieśmielenie debiutanta. Może przedwczesne są te wszystkie krytyczne uwagi, poczekajmy trochę – dodaje.
 
Cały artykuł dostępny na: http://niezalezna.pl/62472-walec-krytyki-rozjezdza-tuska-opadl-caly-wdziek-ktorym-poslugiwal-sie-w-polsce

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia