Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

To jest krzycząca o pomstę do nieba niesprawiedliwość”

UE przygotowała taki prezent pod choinkę dla Polaków. Niektóre media niemieckie doniosły z tryumfem, że jest to tak zwana bomba atomowa, która za chwilę zostanie odpalona przeciwko Polsce. Niezwykle ważne znaczenie miałaby aktywność obywateli – protestujących czy potrafiących zbudować opór opinii publicznej. Może jakieś akcje w rodzaju listów otwartych? Deklaracji, zbierania podpisów. My musimy pokazać KE, że ona nie jest władcą naszych dusz i ciał, że działania rządu mają poparcie społeczne. To apel do obywateli, którym nie podobają się działania UE — mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Prof. Zdzisław Krasnodębski, poseł do Parlamentu Europejskiego.
 
wPolityce.pl: Komisja Europejska w środę podejmie decyzje, czy aktywować wobec Polski art. 7 unijnego traktatu – docierają do nas nieoficjalne informacje. Na celowniku brukselskich urzędników są nasze ustawy o sądownictwie.Mówił o tym też premier Mateusz Morawiecki i wydawał się być nawet pogodzony z tą decyzją… Klamka zapada? Powinniśmy się bać?
 
Całość dostępna pod adresem:
https://wpolityce.pl/polityka/372146-nasz-wywiad-prof-krasnodebski-o-grozbie-wdrozenia-art-7-traktatu-o-ue-to-jest-krzyczaca-o-pomste-do-nieba-niesprawiedliwosc

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia