Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Krasnodębski “Można założyć, że jest to tylko kwestia czasu, kiedy dojdzie do kolejnego zamachu”

Nie da się tam już nic zrobić. Należy dopuszczać myśl, że co jakiś czas będą występować tego rodzaju zdarzenia. Kiedyś pewien brytyjski polityk powiedział mi, że oni wiedzą, że z wielomilionowej społeczności muzułmańskiej w ich kraju, jest niewielki procent, który może dokonywać zamachów. I że to jest nieuniknione — mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS.
 
wPolityce.pl: Jak odnosi się pan do informacji o kolejnym, prawdopodobnie, ataku w Europie, tym razem w Marsylii? Czy Unia Europejska niedostatecznie dba o bezpieczeństwo swoich obywateli?
 
Prof. Zdzisław Kransodębski: Nie znamy jeszcze szczegółów tego zdarzenia w Marsylii i z jakich powodów do niego doszło. Kiedy mówi się, że sprawa nie ma podłoża terrorystycznego, tylko psychiatryczne, to zazwyczaj to niestety wygląda na bagatelizowanie problemu. Nie wiemy jeszcze jednak, dlaczego doszło do zdarzenia.
 
Całość dostępna pod adresem:
https://wpolityce.pl/polityka/354112-nasz-wywiad-prof-zdzislaw-krasnodebski-mozna-zalozyc-ze-jest-to-tylko-kwestia-czasu-kiedy-dojdzie-do-kolejnego-zamachu?strona=1

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia