Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Krasnodębski o atakach na biura PiS: “Nie udało się wyprowadzanie ludzi na ulice, więc może to wejść w fazę działań bojówek”

To przykre i niepokojące, ale niestety nie dziwi. Można nawet uważać, że one pozostają w pewnych granicach dlatego, że jeżeli chodzi o dyskurs publiczny to zarówno przywódcy opozycji totalnej, jak i różne środowiska oraz media im sprzyjające, przekraczają już wszelkie granice. Codziennie czytamy komentarze pełne wyzwisk, obelg, ale też wezwań sformułowanych bezpośrednio lub pośrednio do aktów gwałtu —mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS.
 
Co dokładnie stało się w Pana biurze poselskim?
 
Z tego co wiem, bo to nie jest moje główne biuro, lecz lokalne na Pradze, miał tutaj miejsce akt wandalizmu, doszło do zaklejenia zamków. Ataki na biura polegają również na zamalowywaniu drzwi czy okien. Najgorszy z nich to był oczywiście atak na biuro pani minister Beaty Kempy. Nie wiemy kto to zrobił, ale to pokazuje w jakim stanie emocjonalnym jest wielu obywateli będących „po tamtej stronie”, czy słuchających tzw. mediów opozycyjnych. My zawsze zalecamy naszym pracownikom ostrożność w puszczaniu ludzi do biura, liczymy się z tego rodzaju wypadkami.
 
Jak traktuje Pan te ataki?
 
Całość dostępna pod adresem:
https://wpolityce.pl/polityka/374508-nasz-wywiad-prof-krasnodebski-o-atakach-na-biura-pis-nie-udalo-sie-wyprowadzanie-ludzi-na-ulice-wiec-moze-to-wejsc-w-faze-dzialan-bojowek

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia