Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Krasnodębski: Istnienie konserwatywnych Polaków wywołuje znacznie większe oburzenie, niż istnienie terrorystów i gwałcicieli

Najczęściej elity żyją jednak z daleka od problemów, na jakie narażają ludzi. I odnoszą korzyści płynące z konstruowania społeczeństwa, które im odpowiada – społeczeństwa wielokulturowego, w którym nie istnieją żadne normy kulturowe, tożsamość narodowa czy religijna — mówi portalowi wPolityce.pl prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS.
 
wPolityce.pl: Okazuje się, że osoby, które napadły na polską parę w Rimini, to „dzieci” fali imigracji, jaka przetoczyła się przez Europę. Ponury symbol?
 
Prof. Zdzisław Krasnodębski (europoseł PiS): Odbieram te informacje z żalem i ubolewaniem. Ofiarom tego rodzaju ataków należy się współczucie. To bulwersujące. Europa przestała być bezpieczna dla turystów, również w związku z zamachami terrorystycznymi. Okazuje się, że już nie można spacerować bezpiecznie ulicami miast czy plażami, wieczorem czy nad ranem w kurortach wypoczynkowych.
 
Całość dostępna pod adresem:
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/356183-nasz-wywiad-prof-krasnodebski-istnienie-konserwatywnych-polakow-wywoluje-znacznie-wieksze-oburzenie-niz-istnienie-terrorystow-i-gwalcicieli

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia