Prof. Zdzisław Krasnodębski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Polityka zagraniczna rządu realizuje interesy Polski

Rząd PiS inaczej niż poprzednicy rozumie politykę międzynarodową; chcemy mieć partnerów, sojuszników na całym świecie, ale nigdy nie zrezygnujemy z interesów polskiego państwa na rzecz jakichś układów, czy kompromisów międzynarodowych” – powiedziała premier Beata Szydło.
 
“Polska będzie broniła zawsze na arenie międzynarodowej interesów polskiego państwa, polskich obywateli” – oświadczyła szefowa rządu na konferencji podsumowującej rok działania rządu. “Inaczej niż nasi poprzednicy rozumiemy politykę międzynarodową” – mówiła premier. Jak podkreśliła “chcemy mieć partnerów, sojuszników na całym świecie, ale chcemy też jasno powiedzieć, że polski rząd nigdy nie zrezygnuje z interesów polskiego państwa na rzecz jakichś układów, czy kompromisów międzynarodowych”.
 
“Polska staje się na arenie międzynarodowej partnerem i będziemy zawsze strzec tego, co dla naszego państwa najistotniejsze” – dodała premier Beata Szydło.
 
“Jesteśmy państwem silnym, mamy międzynarodowy potencjał polityczny” – mówi prof. Zdzisław Krasnodębski – socjolog, eurodeputowany PiS, poproszony o podsumowanie działań rządu w sferze międzynarodowej. Rozmawiała z nim Halina Ostas.
 
Źródło: http://www.radiozagranica.pl/8/79/Artykul/280022,Polityka-zagraniczna-rzadu-realizuje-interesy-Polski

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia