Prof. Zdzisław Krasnodębski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Krasnodębski: Chciałbym, żeby Jarosław Kaczyński został premierem

„Chciałbym, żeby Jarosław Kaczyński został premierem” – stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Zdzisław Krasnodębski, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości. „Uważam go za bardzo wybitnego polityka” – dodał. „Wszyscy wiemy, jak wybitnym politykiem jest pani premier Beata Szydło. Niewątpliwie, gdyby rekonstrukcja nastąpiła, ja – i myślę, że wielu Polaków chciałoby, żeby ona była w polityce polskiej. Odgrywa bardzo istotną rolę” – tłumaczył Krasnodębski. “Jarosław Kaczyński jest niedoceniany przez znaczną część polskiego społeczeństwa” – ocenił gość Roberta Mazurka. “Zawsze bardzo przyjemnie rozmawia się z nim o Heglu, o Pikettym, o literaturze” – przyznał.
 
– Zawsze chciałem, żeby Jarosław Kaczyński został premierem. Chciałem tak w roku 2005, chciałem w roku 2007. Strasznie starałem się, żebyśmy wygrali wybory, żeby Jarosław Kaczyński nadal był premierem. A potem między 2007 a 2015 rokiem bardzo ciężko pracowałem społecznie. (…) Uważam Go za bardzo wybitnego polityka.
 
(…) Wszyscy wiemy, jak wybitnym politykiem jest pani premier Beata Szydło i niewątpliwie, gdyby taka rekonstrukcja nastąpiła, to ja zawsze, i myślę też wielu Polaków chciałoby, żeby w polityce polskiej odgrywała bardzo istotną rolę – mówił dziś w Porannej rozmowie w RMF FM prof. Krasnodębski. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy!
 
Całość dostępna pod adresem:
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-krasnodebski-chcialbym-zeby-jaroslaw-kaczynski-zostal-premie,nId,2466088

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia