Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Rozmowa niezależna z Brukseli – prof. Zdzisław Krasnodębski, Ryszard Czarnecki

Rozmowa niezależna, witam Państwa bardzo serdecznie z Parlamentu Europejskiego, będziemy rozmawiali o wyborze nowego wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, jak również o przegłosowaniu kolejnej rezolucji przeciwko Polsce na temat praworządności.
 
Moimi gośćmi dzisiaj będą: Pan Profesor Zdzisław Krasnodębski, nowy wiceprzewodniczący europarlamentu i Pan Ryszard Czarnecki, były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

 
Zdzisław Krasnodębski: Ale może też i przyszły? Nie wyprzedzajmy wypadków. Może przewodniczący Parlamentu, jeżeli będzie inna konstelacja, może komisarz? Także różne się rysują możliwości. Wszystko zależy od układu sił, więc może to, co było dosyć przykrym procesem, może odwrócić się w zupełnie inną stronę i koleżanka, która uruchomiła ten niemiły dla Pana wiceprzewodniczącego, przykry proces może na końcu sama odczuć jeszcze większą przykrość.
 
Porozmawiajmy może o aspektach odwołania Pana wiceprzewodniczącego Czarneckiego. Czy można się czegoś doszukiwać w procedurze odwołania Pana Czarneckiego? Braku fair play?
 
Całość dostępna pod adresem:
http://vod.gazetapolska.pl/17712-tylko-u-nas-rozmowa-niezalezna-z-brukseli-prof-zdzislaw-krasnodebski-ryszard-czarnecki

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia