Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Krasnodębski: Jeśli nie będzie jakiejś rebelii, to zajmę fotel po Ryszardzie Czarneckim. Jego słowa o szmalcownikach – nieszczęsne

– Byłem poproszony o to. Ktoś mnie zapytał czy chciałbym, czy zgadzam się. Powiedziałem, że tak. Nie jest to zresztą pierwsze stanowisko, które mi proponują– mówi gość Radia ZET, kandydat PiS na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski.
 
– Mam nadzieję, że Ryszard Czarnecki też mi pomoże. Obiecał, że przekaże mi swoje doświadczenie – dodaje europoseł. Polityk zaznacza, że „jeżeli nie będzie jakiejś rebelii, która może się zdarzyć”, to zajmie miejsce odwołanego Czarneckiego.
Pytany przez Konrada Piaseckiego o porównanie Róży Thun do szmalcowników, odpowiada, że on nigdy takich słów nie użył, ale rozumie „wzburzenie” Ryszarda Czarneckiego.
 
– Politycy też są ludźmi. Żałuję tylko, że dyskusja zaczęła toczyć się wokół tego nieszczęsnego słowa, a powinniśmy dyskutować o reportażu, w którym wystąpiła pani Thun – ocenia gość Radia ZET. Dodaje, że w wielu krajach dyskusja polityczna jest bardzo ostra, a „w Polsce czasem jest jeszcze bardziej wyostrzona”.
 
Odwołanie Czarneckiego? Krasnodębski przypomina, że ten może się jeszcze odwołać.
 
Całość dostępna pod adresem:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Krasnodebski-komentuje-odwolanie-Czarneckiego-i-slowa-o-Szmalcownikach

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia