Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Z. Krasnodębski w Radzie Kampanii Prezydenckiej kandydata Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Dudy

Prof. Zdzisław Krasnodębski znalazł się w Radzie Kampanii Prezydenckiej kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Do głównych zadań Rady należą m.in. pomoc w dopracowaniu kwestii programowych oraz wsparcie codziennych działań kampanijnych.
 
Chciałbym przedstawić członków Rady Kampanii, zespół wybitnych polityków i naukowców, którzy będą wspierali moje działania kampanijne, którzy będą służyli mi radą i pomocą, którzy w tym zinstytucjonowanym ciele jakim jest ta Rada, będą współdziałali pomagając mi zwyciężyć w nadchodzących wyborach prezydenckich – powiedział rozpoczynając konferencję Andrzej Duda.
 
Dziękuję za obecność i możliwość współpracy panu profesorowi Zdzisławowi Krasnodębskiemu, dzisiaj nie tylko profesorowi, socjologowi i filozofowi społecznemu ale także już politykowi – posłowi do Parlamentu Europejskiego. Mogę powiedzieć, jeśli pan profesor pozwoli, mojemu koledze z Parlamentu Europejskiego z frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów – podziękował Andrzej Duda prof. Krasnodębskiemu.
 
Dziś prezentujemy Radę Kampanii, która jest częścią sztabu. Rada jest elementem programowo-doradczym, oczywiście w tym gronie będzie powstał program. Nie ma ona jednak zamkniętego charakteru. Będą do tej Rady zapraszane i będą przystępowały kolejne osoby, kolejni wybitni fachowcy, eksperci z różnych dziedzin (…) Jest zawsze część koncepcyjna w sztabie, zespół pracujący nad kwestiami programowymi i strategicznymi, jest także grupa, która zajmuje się sprawami technicznymi, bieżącym funkcjonowaniem kampanii – dodał kandydat PiS na Prezydenta RP.
 
Oprócz profesora Krasnodębskiego w Radzie Kampanii znaleźli się: Mirosława Stachowiak-Różecka (Koordynator Rady), Zbigniew Ziobro, Jarosław Gowin, prof. Piotr Gliński, prof. Józefa Hrynkiewicz, prof. Jerzy Żyżyński, prof. Ryszard Legutko, oraz prof. Krystyna Iglicka-Okólska.
 
 

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia