Prof. Zdzisław Krasnodębski

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

❬ Wstecz

Prof. Krasnodębski popiera Jacka Sasina na Prezydenta m. st. Warszawy

W środę, 5 listopada br. podczas konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości ogłoszony został komitet honorowy poparcia Jacka Sasina na Prezydenta m. st. Warszawy. W jego składzie znalazło się kilkadziesiąt wybitnych osób, w tym m.in. prof. Zdzisław Krasnodębski.
 
Stolica potrzebuje nowej, dobrej, uczciwej władzy, która będzie wiedziała, czego potrzebują warszawiacy i będzie wiedziała, jaką rolę powinna odgrywać Warszawa w naszej ojczyźnie – mówił podczas konferencji Jarosław Kaczyński, Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślając, że do tego zadania idealnie nadaje się Jacek Sasin.
 
Profesor Krasnodębski pragnie aby Warszawa stała się na mapie Europy jedną z wielkich metropolii europejskich, porównywalną z Londynem i Paryżem, by „tak się kojarzyła Europejczykom”. Idealnie komponuje się to z wizją Warszawy prezentowaną przez Jacka Sasina, który chce by Warszawa była metropolią europejską w wymiarze społecznym, nauki i kultury, by pokazywała dobry przykład innym stolicom europejskim, „by tam wzorowali się na nowoczesnych rozwiązaniach, które udało się wdrożyć w Warszawie”.
 
W skład honorowego komitetu poparcia Jacka Sasina, poza prof. Krasnodębskim weszli m.in. Jan Pietrzak, Jerzy Zelnik, Anna Chodakowska, Katarzyna Łaniewska, Wiesław Johann, prof. dr hab. Jacek Modliński, prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz, prof. dr hab. Jan Szyszko, prof. dr hab. Jerzy Żyżyński, dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, prof. dr hab. Piotr Gliński, poseł Andrzej Smirnow, prof. dr hab. Józefina Hrynkiewicz i prof. dr hab. Jan Żaryn.
 
Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.

Formularz kontaktowy


Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia